Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. FITNESS
  3. Natahování dolních končetin MDS_008

Natahování dolních končetin MDS_008

Odražení

Stroj pro venkovní fitness MDS_008 Venkovní natahování dolních končetín, Leg Stretcher. Slouží k celkovému posílení dolních končetín, zejména  kvadricepsu. Stroj je plně vhodný  k rehabilitačním účelům. Cvičení na stroji je určeno pro všechny věkové kategorie. Děti do 16 let pouze s asistenci dosp... celý popis
Dostupnost
Není skladem
/ ks
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Stroj pro venkovní fitness MDS_008

Venkovní natahování dolních končetín, Leg Stretcher.

Slouží k celkovému posílení dolních končetín, zejména  kvadricepsu. Stroj je plně vhodný  k rehabilitačním účelům. Cvičení na stroji je určeno pro všechny věkové kategorie. Děti do 16 let pouze s asistenci dospělých osob.

MIDUR EQUIPMENTS

Jsme přední dodavatel profesionálního sportovního vybavení v České republice. Pomáháme budovat úspěšná sportovní studia od roku 1992.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše produkty? Rádi vám pomůžeme s výběrem ideálního vybavení pro vaše studio nebo domácí cvičení.

© 2026 MIDUR. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz