Podporuje mojeID

NOVINKY

arr3Mi6 Funkční trenér ...

KONTAKTY

Midur, s.r.o.
Sádok 30
958 44 Klátová Nová Ves
tel: +421 910126626
info@midur.eu

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 51% Strašně moc 17% Nemnoho 14% Vůbec 18%

O NÁS
Registrace

Co získáte registraci?

  • Slevu 10% na nákupy
  • Možnost získání další slevy až 20%
  • Stály přehled o nákupech
  • Získáte ty nejlepší ceny
  • Ke každé objednávce dárek

Na každý výrobek, který najdete na naši prezentaci (nejedná se o klasický e-shop),  je nutné si vyžádat aktuální cenovou nabídku.

Vítejte na portálu vybavení pro sport

Nejvýhodnější podmínky pro koupí posilovacích strojů a zařízení zn. HOIST Made in USA.

Zaregistrujte se a my Vám dáme tu nejlepší nabídku na trhu.

Společnost založená v roce 1992 * Since 1992

Více než dvacet let zkušeností,  tisíce spokojených klientů ze soukromého i veřejného sektoru. Původně společnost dodávala sportovní vybavení pro fotbal, basketbal, volejbal, házenou, v posledních letech rozšířila společnost Midur  dodávky sportovního vybavení pro domácí a komerční fitness, golf , zdraví a terapii.

Díky flexibilnímu řízení pokrýváme celé území České republiky a Slovenské republiky, napříč všemi segmenty vybavení pro sportovní zařízení, centra, kluby, školy, a v neposlední řade pro jednotlivce. Jsme komplexními dodavateli multifunkčních hřišť , hřišť proti vandalismu – od inženýringu  až po jejich realizaci.

Díky letitým zkušenostem, vysoce kvalitních výrobků certifikovaných v Německu , výrobku Made in USA,  kompaktnímu týmu profesionálů, garantujeme nejvyšší kvalitu ve vztahu k ceně. Kvalitou námi nabízených výrobku můžete počítat  z úsporami v provozních nákladech sportovních zařízení a sportovních staveb. Uvědomujeme si i význam podpory a spolupráce se školstvím. Naše společnost je jediným dodavatelem fitness zařízení pro mládež. link.: